Peter Širka - Brutal Web Developer
Elektrický bicykel KTM MACINA KAPOHO SLX 2017Zaradenie: Recenzie
Fri Mar 31 2017 15:32:37 GMT+0200 (Central European Summer Time)

Môj prvý e-bike. Recenzia celoodpruženého elektrického bicykla od rakúskej firmy KTM.

Suunto AMBIT3 PEAKZaradenie: Recenzie
Fri Sep 09 2016 20:40:21 GMT+0200 (Central European Summer Time)

V tomto blogu prinášam malú recenziu hodiniek Suunto AMBIT3 Peak pre prieskumníkov.

Elektrický skateboard Skatey 800 DoubleZaradenie: Recenzie
Mon Sep 05 2016 21:42:12 GMT+0200 (Central European Summer Time)4

Po prvom elektrickom skateboarde prišiel druhý, ale offroadový monster truck Skatey.

Elektrický skateboard LecDecZaradenie: Recenzie
Fri Sep 02 2016 19:38:17 GMT+0200 (Central European Summer Time)4

Dlhšie som sa pozeral po elektrickom skateboarde a nakoniec som si jeden zakúpil. V tomto blogu prinášam jeho recenziu.


Značky


Posledné blogy
Brutálny polrok 2018
Fri Jun 22 2018 09:48:21 GMT+0200 (Central European Summer Time)
Konferencia/Workshop: TotalCon 2017
Thu Nov 16 2017 22:06:55 GMT+0100 (Central European Standard Time)
CodeCon 2017 z pohľadu organizátora
Sun Apr 09 2017 09:27:34 GMT+0200 (Central European Summer Time)
Elektrický bicykel KTM MACINA KAPOHO SLX 2017
Fri Mar 31 2017 15:32:37 GMT+0200 (Central European Summer Time)
Total.js platforma - školenia
Mon Jan 16 2017 18:35:05 GMT+0100 (Central European Standard Time)

Posledné komentáre
Thank you for your work! You are the great friend, great person and great expert!
Jozef Gula
Mon Jun 25 2018 08:02:14 GMT+0200 (Central European Summer Time)
It's been an absolute pleasure collaborating with you Peter, I've learned so much from Total.js a...
Pedro Costa
Fri Jun 22 2018 19:18:22 GMT+0200 (Central European Summer Time)
Tento skateboard až tak kopec nerieši, pretože má 2 silné motory. So mnou vyšiel všade, kde som b...
Peter Širka
Fri Jul 14 2017 09:30:56 GMT+0200 (Central European Summer Time)
Dobry den jak se vypořadavá s kopci ?
Lukáš
Thu Jul 13 2017 20:44:43 GMT+0200 (Central European Summer Time)
Chlapci z firmy Nazaret Pánu Bohu ďakujú a Tebe blahoželajú k dobre odvedenej práci. Super Peťo, ...
Tomáš
Thu Dec 15 2016 08:08:15 GMT+0100 (Central European Standard Time)