Peter Širka - Brutal Web Developer
Časť 2: Ako funguje Total.js na pozadíZaradenie: Programovanie
Sat Oct 15 2016 20:46:54 GMT+0200 (CEST)

V dnešnom blogu pre predstavu opíšem ako funguje klasický routing a uploadovanie súborov.

Nová verzia Total.js v2.1.0 + nové produktyZaradenie: Programovanie
Thu Oct 13 2016 14:35:36 GMT+0200 (CEST)

Práve dnes som publikoval novú verziu frameworku a 2x nové fantastické open-source produkty.

Ďalšie malé optimalizácie v JavaScripteZaradenie: Programovanie
Tue Sep 27 2016 13:10:11 GMT+0200 (CEST)

V tomto blogu prinášam ďalšie malé nano optimalizácie JavaScriptu, ktoré možno ani nikdy nevyužijete.

Jednoduchý pattern pre tvorbu Total.js aplikáciíZaradenie: Programovanie
Sun Sep 11 2016 11:25:20 GMT+0200 (CEST)

Bolo veľmi ťažké nájsť dobrý spôsob ako tvoriť aplikácie v Total.js. Nikdy som nebol teoretik, ale tento Total pattern je fakt skvelý.

Vytvorenie session middleware v Total.js za 5 minútZaradenie: Programovanie
Mon Sep 05 2016 13:44:22 GMT+0200 (CEST)

Jednoduchý návod ako vytvoriť vlastný session middleware pre Total.js webové aplikácie. Majte všetky relácie pod kontrolou.

Total.js ako pomocník bez webového serveraZaradenie: Programovanie
Sun Sep 04 2016 21:13:07 GMT+0200 (CEST)2

Iba málo vývojárov vie, že Total.js framework je možné používať aj bez webového servera.

Moje open-source knižnice na GitHubeZaradenie: Programovanie
Sat Sep 03 2016 09:24:30 GMT+0200 (CEST)

Je priam až neuveriteľné, keď sa zamyslím na tým, koľko zdrojového kódu som vyprodukoval od roku 2012 na GitHube.

Bezplatné UI komponenty pre webZaradenie: Programovanie
Thu Sep 01 2016 23:51:19 GMT+0200 (CEST)

Prečítaj si tento blog skôr ako začneš vytvárať web stránku, web aplikáciu alebo eshop.

Vytvorenie prázdneho obrázka v JavaScripteZaradenie: Programovanie
Thu Sep 01 2016 23:22:18 GMT+0200 (CEST)

Toto jednoduché riešenie vie ušetriť minimálne jeden request na server. Generovanie obrázkov na client-side.

JS algoritmus na minifikáciu JavaScriptuZaradenie: Programovanie
Wed Aug 31 2016 15:37:00 GMT+0200 (CEST)

Tento blog obsahuje jednoduchú JavaScriptovú funkciu, ktorá dokáže zminifkovať JavaScriptový kód v real-time.


Značky


Posledné blogy
Konferencia/Workshop: TotalCon 2017
Thu Nov 16 2017 22:06:55 GMT+0100 (CET)
CodeCon 2017 z pohľadu organizátora
Sun Apr 09 2017 09:27:34 GMT+0200 (CEST)
Elektrický bicykel KTM MACINA KAPOHO SLX 2017
Fri Mar 31 2017 15:32:37 GMT+0200 (CEST)
Total.js platforma - školenia
Mon Jan 16 2017 18:35:05 GMT+0100 (CET)
Node.js frameworky v testoch
Mon Dec 12 2016 22:37:25 GMT+0100 (CET)

Posledné komentáre